Otevřeno Po - Pá 6.00 - 21.00, So - Ne 9.00 - 18.00
+420 721 908 309

Kardio

Zvyšování vytrvalosti, zlepšování fyzické kondice, stability tepové frekvence. Každý kardio stroj je vybaven FULL HD displayem s funkcemi jako je Youtube, Netflix, Facebook, Instagram, TIK TOK.

ARTIS RUN

Inspirativní tvary běžeckého pásu pozvednou zážitek z tréninku. Díky konektivitě, umělé inteligenci, rozsáhlé knihovně individuálních relací a rutin s průvodcem je vzrušující a osobnější než kdy dříve. Artis® Run, navržený do nejmenších detailů, aby zprostředkoval ten nejpřirozenější pocit, ztělesňuje podstatu běhu uvnitř.

víc na technogym.com

ARTIS BIKE

Zažijte pocit celkového jízdního pohodlí. Užijte si zábavu z digitálního zabudovaného displaye. Artis® Bike zvyšuje váš kardio zážitek.

víc na technogym.com

ARTIS SYNCHRO

Nejlepší biomechanika ve své třídě zajišťuje nejpřirozenější pohyb a podporuje aktivaci hýžďových svalů. Vestavěné rutiny s video naváděním, rozsáhlá knihovna osobních tréninků a umělá inteligence činí trénink pestřejším a vzrušujícím. Nový Artis® Synchro otevírá eliptickému trenažéru nové obzory.

víc na technogym.com

ARTIS VARIO

Představte si crossový trenažér, který se přizpůsobí Vašim krokovým a pohybovým vzorcům. Chytré vybavení, díky kterému je trénink skvělý každý den s individuálními relacemi, integrovanými rutinami a digitální konektivitou. Šlápněte na Vario a užijte si své kardio znovu a znovu a znovu.

víc na technogym.com

ARTIS CLIMB

Stair Climber je snadný pro začátečníky, náročný pro zdatnější. Artis® Climb nabízí přesně to, co každý chce: vzrušující cvičení, díky kterému budete chtít ještě víc. Krok za krokem budete stoupat za své limity.

víc na technogym.com